Informujemy, że w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików.
Wyszukiwarka

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Strona główna

Witamy na stronie Portalu Absolwenckiego dedykowanego absolwentom i studentom kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W ramach uzyskanego dofinansowania z Poddziałania 4.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej realizuje projekt pt.: „Innowacyjne specjalności na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej”. Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Instytucją Pośredniczącą jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Dzięki realizacji projektu możliwe było rozbudowanie potencjału dydaktycznego Uczelni i rozszerzenie oferty edukacyjnej na kierunku Informatyka. Uruchomione zostały cztery nowe specjalności na studiach I i II stopnia. Dodatkowo w ramach projektu studenci mogą korzystać również z oferty praktyk, płatnych staży, kursów wyrównawczych, certyfikacji itp.

Dzięki środkom przeznaczonym na realizację projektu możliwe było również przeprowadzenie badań losów zawodowych absolwentów kierunku Informatyka (specjalności: Bioinformatyka i Inżynier Systemów Przetwarzania Danych, Informatyka Kwantowa i Przetwarzanie Systemów Gromadzenia, Przetwarzania i Eksploracji Danych) oraz kierunku Zarządzanie (specjalność: Logistyka i Transport).

Zachęcamy absolwentów do zapoznania się z treścią portalu oraz dziękujemy wszystkim za współpracę i udział w badaniu kariery zawodowej absolwentów. Przy tej okazji pragniemy również zaprosić do wzięcia udziału w kolejnych edycjach badania.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej życzy wszystkim Absolwentom sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.Aktualności

2013-08-30lorem ipsum
lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum
Czytaj więcej
2013-05-15Zapraszamy na EuroFerie 2013!
Krynica-Zdrój (18-20 stycznia), Ustroń (8-10 lutego) i Białka Tatrzańska (22-24 lutego) - to właśnie te miejsca są na trasie zimowej akcji informacyjno - edukacyjnej Komisji Europejskiej w Polsce - "EuroFerie 2013".
Czytaj więcej
2013-05-01Zapraszamy na EuroFerie 2013!
Krynica-Zdrój (18-20 stycznia), Ustroń (8-10 lutego) i Białka Tatrzańska (22-24 lutego) - to właśnie te miejsca są na trasie zimowej akcji informacyjno - edukacyjnej Komisji Europejskiej w Polsce - "EuroFerie 2013".
Czytaj więcej

Aktualna strona:


Kontakt
Strona główna
Akademickie Biuro Karier
Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej


ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza

tel./ fax: 32 295-93-15
e-mail: abk@wsb.edu.pl
O projekcie badawczym
O systemie
Deklaracje udziału
Doradztwo zawodowe
Ankieta
Forum
Kontakt
Informatorium absolwenckie
Panel logowania
Absolwent PracodawcaOgłoszenia pracodawców
Najnowsze tematy na forum
Badania losów absolwentów
Shoutbox


Shoutbox dostępny dla zalogowanych
Linki