Informujemy, że w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików.
Wyszukiwarka

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zapraszamy na EuroFerie 2013!

Krynica-Zdrój (18-20 stycznia), Ustroń (8-10 lutego) i Białka Tatrzańska (22-24 lutego) - to właśnie te miejsca są na trasie zimowej akcji informacyjno - edukacyjnej Komisji Europejskiej w Polsce - "EuroFerie 2013".

Liczne konkursy, animacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywają się na świeżym powietrzu, jak również w specjalnie przygotowanym, ogrzewanym namiocie sferycznym. Wewnątrz namiotu znajdują się strefy, oferujące różne atrakcje i stoisko informacyjne Unii Europejskiej, z ciekawymi publikacjami.

Strefa animacji i zabaw dla dzieci obejmuje atrakcje dla najmłodszych uczestników akcji „EuroFerie 2013”; przygotowaliśmy zestawy tematyczne puzzli o tematyce europejskiej oraz koło fortuny z atrakcyjnymi upominkami.

Strefa skuterów śnieżnych to miejsce dwóch, profesjonalnych symulatorów przeznaczonych dla uczestników w wieku 8+. W namiocie czeka też strefa narciarska z konsolami i monitorem LCD. Trening na symulatorach oraz w strefie narciarskiej, gwarantuje wysoki poziom emocji i będzie doskonałym przygotowaniem do jazdy w naturalnych warunkach.

Do dyspozycji gości namiotu sferycznego jest również kącik foto, gdzie na bieżąco są drukowane pamiątkowe zdjęcia, wykonywane na tle specjalnie przygotowanej ścianki. Atrakcją jest także wspólna budowa igloo europejskiego, z mapą Europy i zaznaczonymi na niej państwami członkowskimi UE.

Kulminacją całodziennej zabawy jest turniej wiedzy o Unii Europejskiej dla dorosłych, w którym na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Dla uczestników poszczególnych konkursów przygotowaliśmy kupony, które przed namiotem sferycznym, będzie można wymienić na kubek gorącej kawy, herbaty lub czekolady.

 

EuroFerie

EuroFerie

 

EuroFerie

 

Kontakt
Strona główna
Akademickie Biuro Karier
Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej


ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza

tel./ fax: 32 295-93-15
e-mail: abk@wsb.edu.pl
O projekcie badawczym
O systemie
Deklaracje udziału
Doradztwo zawodowe
Ankieta
Forum
Kontakt
Informatorium absolwenckie
Panel logowania
Absolwent PracodawcaOgłoszenia pracodawców
Najnowsze tematy na forum
Badania losów absolwentów
Shoutbox


Shoutbox dostępny dla zalogowanych
Linki