Staże

STAŻE
Wypowiedzi studentów
Student 1:

" Dzięki projektowi z unii europejskiej pt. „Zaprogramuj swoją przyszłość - Inform@tyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej" odbywam staż w jednej z najbardziej stabilnych i przyszłościowych firm na śląsku. Daje to doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia zawodowego, poznania specyfiki pracy w danej branży oraz nawiązania kontaktów."

Student 2:

Zachęcam wszystkich do skorzystania ze stażu organizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej w ramach projektu „Zaprogramuj swoją przyszłość - Inform@tyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej". Staż jest bardzo dobrze płatny a oprócz tego pozwala na znalezienie interesującego miejsca pracy. Moja przygoda ze stażem już się powoli kończy, ale dzięki niej przyswoiłem dużo wiedzy i prawdopodobnie zostanę zatrudniony na stałe. Jeżeli nie macie pracy, nie zastanawiajcie się ani chwili - tylko skorzystajcie z oferty.

Student 3:

"Odbywam staż w firmie programistycznej, dzięki czemu mogę w praktyczny sposób wypróbować i zastosować wiedzę nabytą podczas studiów. Ten staż daje mi możliwość zobaczyć rzeczywistą pracę w firmie programistycznej, poznać organizację pracy firmy IT, poznać metody zarządzania projektami oraz wypróbować własne siły w programowaniu.  Doświadczenie zdobyte podczas stażu z pewnością się przyda w dalszej pracy."

 

Firmy, do których trafili stażyści:

F.H.U. DEX-ART

The Farm 51 Group S.A.

PRESCO Grzegorz Zorychta

K2NET Dominik Tałanda

TKP S.A.

GE Power Controls sp. z o.o.

WEB ART STUDIO

Szkoła Komputerowa Impuls Sp. z o.o.

COIG S.A.

Szukaj

Sonda

Odpowiedz na pytanie

Jak oceniasz projekt?

1 Votes left

jVS by www.joomess.de.

Galeria

MOD_RANDOM_IMAGE_NO_IMAGES

Zaprogramuj swoją przyszłość – Inform@tyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - www.efs.gov.pl
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting